Penzion SENORADY - Mohelno
Penzion Senorady - Mohelno
senorady.penzion.com
Ubytování - svatby - promoce - rodinné oslavy

 

 

 

 

Ubytování

Ubytování – rodinný Penzion Senorady

Senorady leží cca 35 km jihozápadně od Brna v nádherné oblasti hlubokých lesů a v malebném povodí řeky Oslavy. Penzion Senorady nabízí pohodlné ubytování pro rodiny s dětmi, cyklisty, páry, seniory, skupiny přátel, firemní, sportovní i jiné kolektivy a pro všechny, kteří hledají příjemné ubytování v této klidné oblasti. Přímo z penzionu můžete vyjíždět na zajímavé cyklistické výlety, vyrážet na procházky do přírody nebo se třeba vydat na některou z blízkých romantických zřícenin hradů nebo jen využívat zázemí penzionu.

Dvou a třílůžkové pokoje s koupelnou a vanou

Nabízíme vám ubytování v jednom dvoulůžkovém nebo dalších sedmi třílůžkových pokojích (cena 400 Kč za osobu na noc). Vybavení pokojů: pohodlné postele, základní nábytek, TV se satelitním příjmem, telefon, koupelna se sprchovým koutem a toaletou. V celém penzionu se můžete zdarma připojit k internetu (Wi-Fi). Celá ubytovací část je nekuřácká. Děti do dvou let mají ubytování zdarma. Parkování máte zajištěno přímo v uzavřeném areálu penzionu. Pro přesnější představu, jak to v našem penzionu vypadá, nahlédněte do Fotogalerie.

Penzion Senorady – pobyt v přírodě s výborným zázemím

Hosté penzionu si mohou zamluvit každodenní snídani v penzionu a samozřejmě mohou využívat veškeré služby – rožnírna=zahradní restaurace, salónek, (rožnírna), bowling, pivnice, dětské hřiště, zahrada či letní bar. Můžete u nás i uspořádat jakoukoliv společenskou akci (svatby, promoce, oslavy, školení aj.) a budete-li u nás organizovat např. svatbu, nabídneme vám výrazně nižší cenu ubytování. Kontaktujte nás a domluvíme se na detailech vašeho pobytu.

Rádi a ochotně vám poradíme, kam do okolí vyrazit, ať už pěšky, na kole či autem. Nedaleko je nový sportovní areál s bazénem, zříceniny hradů, Dalešická přehrada i další přírodní zajímavosti.

Rezervujte si pobyt v penzionu Senorady. Těšíme se na vaši návštěvu!

 

Penzion Senorady
675 75 Senorady 22
 

e-mail: penzion.senorady@centrum.cz
tel/fax: 568 642 060
 

Provozní vedoucí
Alexandra Rejtharová: 602 965 089
 

GPS: 49°7'25.533"N, 16°14'46.583"E

Provozní doba:

Pondělí: Zavřeno (možnost ubytování)
Úterý: Zavřeno (možnost ubytování)
Středa: Zavřeno (možnost ubytování)
Čtvrtek: 17:00 - 22:00 
Pátek: 11:00 - 24:00
Sobota: 11:00 - 24:00
Neděle: 11:00 - 21:00

 

Provozováno CMS / E-shop (c)2018 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies
Aktuality

 

OD 1.1. 2018 PROVOZ UKONČEN!!!!