Penzion SENORADY - Mohelno
Penzion Senorady - Mohelno
senorady.penzion.com
Ubytování - svatby - promoce - rodinné oslavy

 

 

 

 

Restaurace

Ubytování

Restaurace

Bowling

Rožnírna

Restaurace

Zahradní restaurace

Ubytování

Salónek

Restaurace

Pivnice

Bowling

Letní bar

Součástí Penzionu Senorady je i příjemná restaurace s kapacitou 64 míst. Zaměstnáváme zkušeného šéfkuchaře, který dbá na kvalitu nabízených jídel. V jídelním lístku najdete speciality moravské kuchyně, klasická jídla i vegetariánské pokrmy. Snažíme se vařit z lokálních a vždy čerstvých surovin. Samozřejmostí je široká nabídka nealkoholických i alkoholických nápojů, vybraná moravská vína a výborné pivo na čepu.

Celá restaurace je kompletně nekuřácká a připraven je pro vás hlavně pro vaše děti i nový dětský koutek, který děti zabaví. V restauraci se můžete jednoduše připojit k internetu pomocí Wi-fi, tak jako v celém penzionu.

V naší restauraci je možné pořádat soukromé akce, svatby, školení, oslavy narozenin, teambuildingové akce, promoce apod. K dispozici je taneční parket, spojení akce se salónkem, možnost zahrát si bowling aj. V letních měsících je restaurace plně klimatizována.

Rožnírna, pivnice, letní bar a další služby

Součástí penzionu jsou i kromě restaurace další služby a nabídky, které vás určitě potěší. Podívejte se na přehled toho, co můžete v našem penzionu využít:

  • Rožnírna. Jako velmi praktické a oblíbené se ukázalo rožnění. Proto jsme pořídili do penzionu speciální zařízení pro rožnění kuřat, selat, krůt, různých druhů ryb apod. Najednou se zde mohou rožnit například i 4 selata, každé do váhy 50 kg. Součástí rožnírny je oddělená místnost pro případné rauty. Rožnírna je nekuřácká. 

  • Zahradní restaurace. Zahradní restaurace navazuje na rožnírnu a je v ní celoroční provoz. Kapacita zahradní restaurace je až 100 míst u stolu, k dispozici je taneční parket a zbrusu nový bar. Je to ideální místo pro pořádání svateb, rodinných oslav, školení, firemních jednání či jiných společenských akcí. Máte možnost si od nás zapůjčit dataprojektor a tabuli.

  • Salónek. Kapacita salónku je 20 míst, takže je vhodný pro menší oslavy, rodinné sešlosti či firemní akce. Můžete tam mít úplné soukromí, salónek má vlastní vchod, takže pokud si to budete přát, nebude vás rušit ani obsluha z přilehlé restaurace. Salónek je nekuřácký a je v něm připojení k internetu.

  • Pivnice. K penzionu patří i menší pivnice, kde točíme výborné pivo. Pivnice má kapacitu 36 míst a je v irském stylu. V letních měsících je k dispozici příjemná předzahrádka s vlastním výčepem. Pivnice, jakož i restaurace jsou otevřeny i pro veřejnost, často se u nás v létě zastavují například cyklisté.

  • Letní bar. Venkovní letní bar patří k restauraci a je v provozu jen v letních měsících. Nabízí příjemné a klidné venkovní posezení, můžete se tam najíst nebo si jen objednat vychlazené točené pivo. K dispozici máte Wi-fi připojení k internetu.

 

 

Penzion Senorady
675 75 Senorady 22
 

e-mail: penzion.senorady@centrum.cz
tel/fax: 568 642 060
 

Provozní vedoucí
Alexandra Rejtharová: 602 965 089
 

GPS: 49°7'25.533"N, 16°14'46.583"E

Provozní doba:

Pondělí: Zavřeno (možnost ubytování)
Úterý: Zavřeno (možnost ubytování)
Středa: Zavřeno (možnost ubytování)
Čtvrtek: 17:00 - 22:00 
Pátek: 11:00 - 24:00
Sobota: 11:00 - 24:00
Neděle: 11:00 - 21:00

 

Provozováno CMS / E-shop (c)2018 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies
Aktuality

 

OD 1.1. 2018 PROVOZ UKONČEN!!!!