Penzion SENORADY - Mohelno
Penzion Senorady - Mohelno
senorady.penzion.com
Ubytování - svatby - promoce - rodinné oslavy

 

 

 

 

Služby – svatby, školení, oslavy aj.

Penzion Senorady je ideální místo nejen pro dovolenou, ale také pro soukromé společenské akce. Ty se u nás konají velmi často, zvláště pak v letních měsících, i když na jihu Moravy bývá teplé a slunečné počasí častěji než kdekoliv jinde v ČR. Tyto akce, které u nás můžete uspořádat, se dají rozdělit na 3 skupiny.

Svatby

Hledáte příjemné a klidné místo s veškerým servisem pro vaši svatbu? Penzion Senorady nabízí pořádání kompletních svateb včetně zajištění oddávajícího. Při krásném počasí probíhá svatba na naší upravené zahradě. Podívejte se na fotky z minulých svateb do Fotogalerie. Zajistíme kompletní občerstvení, živou kapelu dle vašich představ a samozřejmě ubytování pro vaše hosty. Svatba je vždy nezapomenutelný zážitek, který si u nás užijete bez zbytečného stresu. Maximálně vám se vším vyjdeme vstříc a přispějeme svým dílem k dobré svatební atmosféře.

Školení a teambuildingové akce

Jsme vybaveni pro jakékoliv firemní akce. Pro menší skupiny můžete využít salónek (pro 20 lidí), pro větší skupiny vám budeme rezervovat větší prostory. K dispozici budete mít nejen příjemné občerstvení, ale také dataprojektor, tabuli, internetové připojení a vše, co budete pro svou akci potřebovat. Samozřejmě včetně ubytování pro všechny účastníky. Můžete využít naši rožnírnu a nechat si upéct selátko nebo využít irskou pivnici či si u nás zahrát bowling. Vyjdeme vám ve všem maximálně vstříc!

Narozeniny a jiné oslavy

Rezervujte si salónek pro menší oslavu do 20 lidí nebo celou restauraci pro větší akce. Pořádáme zde nejen svatby, ale často různé rodinné oslavy, promoce, narozeninové večírky a jiné nevázané společenské akce. K dispozici vám bude příjemná obsluha, kvalitní občerstvení i chutné točené pivo z naší irské pivnice. Zahrát si v rámci oslavy můžete i bowling.

Kontaktujte nás a rezervujte si u nás místo. Těšíme se na vaši návštěvu.


 

 

Penzion Senorady
675 75 Senorady 22
 

e-mail: penzion.senorady@centrum.cz
tel/fax: 568 642 060
 

Provozní vedoucí
Alexandra Rejtharová: 602 965 089
 

GPS: 49°7'25.533"N, 16°14'46.583"E

Provozní doba:

Pondělí: Zavřeno (možnost ubytování)
Úterý: Zavřeno (možnost ubytování)
Středa: Zavřeno (možnost ubytování)
Čtvrtek: 17:00 - 22:00 
Pátek: 11:00 - 24:00
Sobota: 11:00 - 24:00
Neděle: 11:00 - 21:00

 

Provozováno CMS / E-shop (c)2018 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies
Aktuality

 

OD 1.1. 2018 PROVOZ UKONČEN!!!!